MENÜ
Your Cart

Diğer Makinalar

Özellikler:Hizmet kalitesinde kesin iyileşmeAlt temizleme yapan rulo fırça sistemiTüy kabartma için helisel orta fırça sistemiAğır hizmet ayarlanabilir vargel tipi halı baskı sistemi ( Stabil baskı yapabilen Alman torna tipi en başarılı lineer sistem.)Bant ileri geri çalıştırma, hızlı ve yavaş çalış..
DR 2500 Maksimum verimlilikte halı çırpabileceğiniz çift kademe metal dövücülü kompakt bir modeldir. Bant hızında halının kirlilik durumuna göre ayarlama yapabilirsiniz.Metal dövücü sistemiyle halıya zarar vermeden çırpar.Teknik ÖzelliklerÇırpma Sistemi: Alttan ve üstten çırpma yapabilen ç..
DR 3500 Maksimum verimlilikte halı çırpabileceğiniz çift kademe metal dövücülü kompakt bir modeldir. Bant hızında halının kirlilik durumuna göre ayarlama yapabilirsiniz.Metal dövücü sistemiyle halıya zarar vermeden çırpar.Teknik ÖzelliklerÇırpma Sistemi: Alttan ve üstten çırpma yapabilen ç..
DR XL 4200 Maksimum verimlilikte halı çırpabileceğiniz çift kademe metal dövücülü kompakt bir modeldir. Bant hızında halının kirlilik durumuna göre ayarlama yapabilirsiniz.Metal dövücü sistemiyle halıya zarar vermeden çırpar.Teknik ÖzelliklerÇırpma Sistemi: Alttan ve üstten çırpma yapabile..
KOMMAN ELEPHANT Q 50 yüksek emiş kapasitesi ile endüstriyel kullanıma yöneliktir.  Koltuk ve yerinde halı yıkamada yüksek vakum gücü nedeni ile emsalsiz bir fark yaratır.Kömürlü motor kullanılmadığı için çok  uzun kullanım ömrüne sahip olan Elephant Q 50; 200 mbar gibi yüksek  bi..