MENÜ
Your Cart

Blog

06 Jan Halı Temizleme Makinelerinde Enerji Tüketimi Ve Lazer Sisteminin Önemi
0 160
Bildiğiniz gibi, elektrik tüketimi, su harcamaları gibi enerji harcamaları gün geçtikçe artmaktadır. Endüstriyel halı temizleme makinesi kullanmak, bu tüketimi azaltmanın en iyi yolu gibi görünse de, CE ve EAC sertifikasına sahip olmayan ve enerji tü..
06 Jan Neden Komman Makina
0 1662
  NEDEN KOMMAN MAKİNA’YI TERCİH ETMELİSİNİZ ? ( FARKLILIKLARIMIZ) Otomatik Halı Yıkama Makinası Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: Doğru Sistem = Uzun Ömür + Verimlilik Makina üzerinde bulunan disk fırçaların heslisel dişliye ve döküm gö..
06 Jan Halı Yıkama Makinaları Nasıl Olmalıdır?
0 212
Profesyonel olarak halı yıkama sektöründe bulunan kişilerin tercihleri arasında olan TAM OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNELERİ hem işin yükünü düşürmekte hemde yüksek m²  lerde halı yıkayan firmaların iş yoğunluğunu da ortadan kaldırmaktadır. Fakat iş yoğ..
06 Jan Halı Yıkama Sektörü ve İlk Halı Yıkama Makinası
0 200
Halı yıkama fabrikasyon sistem olarak 1950’li yıllarda Manisa’nın Demirci ilçesinde fabrikasyon sisteme geçmiştir. El dokuma halı ve kilim yıkaması ile başlayan halı yıkama sektörü makinasız olarak el fırçaları ile iş gücü ile yıkanmıştır. Ağırlıkt..
06 Jan Ucuz Yıkama Makinaları
0 204
Atak K 2400 Otomatik Halı Yıkama Makinasının bütün kimyasal alan noktaları 304 Kromdan yapılmıştır. Örneğin; Yataklamalar, miller vb.. Bilindiği gibi yıkamalarda kullanılan halı şampuanları, tüm şampuan çeşitleri, kullanılan deterjanların %90'ı kimya..
06 Jan Otomatik Halı Yıkama Makinası Hakkında Bilinmeyenler
0 189
Otomatik halı yıkama makinası deyince; yukarıdan su ve şampuan verilip halının fırçalanmasını sağlamak anlamına gelmiyor. Nasıl ki evdeki beyaz eşyalarınız, elektrikli eşyalarınız, çamaşır makinanız, bulaşık makinanız en basiti elektrikli süpürgeniz ..
06 Jan Atak K 2500 Kocaeli İlinde Sahibi İle Buluştu
0 125
Son zamanlarda Otomatik  Halı Yıkama Makinası konusunda çok büyük gelişmeler sağlayan Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.ş adından söz ettirmeye devam ediyor. Samsun,İzmir gibi illerden sonra son olarakta Kocaeli de bulunan Halı Yıkama..
06 Jan Bir Otomatik Halı Yıkama Makinası Nasıl Olmalıdır?
0 191
Öncelikli olarak son yıllarda halı yıkama sektöründeki gelişme halı yıkama firmalarını daha etkili, daha verimli ve hızlı hizmet üretme durumuna itmiştir. Daha kaliteli ve hızlı halı yıkama yapabilmek için doğal olarak iyi bir halı yıkama makinası a..
06 Jan 2.El Otomatik Halı Yıkama Makinaları
0 304
  2.el otomatik halı yıkama makinaları fiyatları hakkında sizlere bir takım önerilerimiz var. İster 5.000 TL olsun ister 20.000 TL olsun İkinci el otomatik yıkama makinası almak oldukça riskli bir durum. Türkiyedeki makinaların bir çoğu zaten proble..
06 Jan Kullanışlı ve Mükemmel Bir Halı Yıkama Makinası Nasıl Olmalıdır?
0 6
Mükemmel bir tam otomatik halı yıkama makinası , halı yıkamacıların iş gücünü azaltığı gibi ayrıca zaman kaybını ve tercihe göre personel sayısında dahi azalış sağlar.Günümüzde çok sayıda firma halı yıkama makinası üretmektedir.Fakat bunların kaçı iç..
06 Jan Makina Özelliklerinin Kullanımı
0 274
  Otomatik halı makinelerinin ilk kullanım özelliği tüm halıları tek bir işlemde yıkamaktadır. Geniş bir yıkama haznesine sahip olup, tüm halı modellerini kısa bir sürede yıkamaktadır. Daha çok ülkemizde kullanılan halılara göre tasarlanmış ve halı ..
06 Jan Otomatik Halı Yıkama Makinesi Özellikleri
0 262
Bant uzunluğuna ve şampuan ile beraber halının her yerine temas edebilen fırçalara sahiptir. Talebe göre özel ölçülerde üretimde gerçekleşmektedir. Yıkamanın tamamlanmasından sonra, durulama işlemi için kullanılan, halının hem altını hem de üstünü yı..
06 Jan Otomatik Halı Yıkama Makineleri
0 256
Teknolojinin ilerlemesi ile halıların insan gücü kullanarak yıkanması son bulmuş ve yıkama işlemi için modern hayata uygun makineler geliştirilmiştir. Son on yılda hızla büyüyen bilişim çağı sayesinde, endüstri halı yıkama makineleri günümüz sektörün..
06 Jan Makinelerin Bakımı Ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
0 361
Özellikle belirli bir süre kullanılan halı sıkma makinelerinin bakımları zamanın da yapılmalıdır. Görevini tamamlayan makinelerin fişte tutulmaması gerektiğini ve aşırı kullanımı sağlandığı taktir de 30 gün içerisinde rulman bakımının yapılması da şa..
06 Jan İnovatif Ekipmanlar Kommanda
0 182
  Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.Ş halı yıkama ve sıkma makinaları alanında yaptığı inovatif ve kullanıcı dostu projeler ile halı yıkama firmalarına akılcı çözümler sunmaktadır. ..
06 Jan ATAK K 2500 Otomatik Halı Yıkama Makinası Artık Sizlerle.
0 178
  Üretmiş olduğumuz ATAK 2500 modeli birçok kompakt özelliğe sahip. Türkiye'de çok tutulan bu halı temizleme makinesi modelimiz kuşkusuz Dünya genelinde de çok beğenilecek. ..
06 Jan Halı Sıkma Makinelerinin Kullanılması
0 265
  Halı yıkama makineleri, üretimi gereği boru şeklindedir. Boruların iki ucu makinenin içine yerleştirilir. Yerleştirme konusunda dikkat edilmesi gereken nokta ise, halının da iki ucunun borulara mutlaka denk gelmesi gerekir. Montaj işlemi makinenin..
06 Jan Halı Sıkma Makinaları
0 325
  Halı sıkma makinaları, yıkanan halıların hızlı bir şekilde kurumasını için sıkma işlemini yapan teknolojik makinelerdir. Özellikle son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile, halı yıkama sektörüne olan ilgi artmıştır. Birçok insan, halılarını yıkam..
06 Jan Sizlerden Gelenler
0 198
  Sizlerden gelen Halı Yıkama ve Halı Sıkma Makinaları ile ilgili makaleleri derledik.   Halı sıkma makinaları Halı Sıkma Makinelerinin Kullanılması Makinelerin Bakımı Ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Otomatik Halı Yıkama Makineleri Otomati..
06 Jan Halı Temizleme Ekipmanları
0 183
  Uygun fiyatlarda, halı temizleme ekipmanları. Komman Halı Temizleme ekipmanları İhtiyaca uygun temizlik çözümleri sunarken, üstün teknolojisi ve yüksek kalitesiyle işinizi kolaylaştırır.  Halı temizleme ekipmanları Türkiye’den dünyanın her yerine ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 35 (2 Sayfa)