MENÜ
Your Cart

Blog

22 Apr Komman Makina Hakkında
0
Türkiye'de halı temizleme makineleri sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Komman Makina, otomatik ve manuel halı yıkama makineleri, halı santrifüjleri ve toz giderme makineleri dahil olmak üzere bir dizi özel ekipman sunmaktadır. Yenilikçil..
14 Sep ABD'de Halı Yıkama Makinası Seçimi
kommanmakina 0 313
ISO 9001 kalite standartları çerçevesinde üretilen makinalarımız kuruluş amaçlarımızın başında gelen ‘’kaliteli üretim’’ hedefini ve ilkesini her makinadaki tasarımlarımıza yaymış bulunmaktayız.Sektördeki en kaliteli makinalara üretip lider konumumu..
08 Jul Kirli Bir Halının Temizlenene Kadar Geçtiği Aşamalar
kommanmakina 0 202
   Kirli bir halı müşteriden teslim alınıp tesise getirildikten sonra ilk olarak tozlarından arındırılır.Halıya onu yıkamadan önce böyle bir işlem uygulamak ilk etapta halının temizliğinde ciddi bir rol oynar.Komman otomatik halı çırpma makinasından ..
09 Jun İhracat Devi Komman Makina
kommanmakina 0 200
Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.Ş., Halı Yıkama Makinaları sektöründe, Amerika,Avrupa,Asya ve Ortadoğu bölgelerine yaptığı çok sayıdaki ihracatlarıyla adından sıkça söz ettiriyor.Firmamız,bugün dünyanın süper gücü olarak nitelendiri..
23 Feb Lütfen Bu Dosyayı Okuyunuz.
kommanmakina 0 305
Değerli halı yıkamacılar , size makinalarımız hakkında kısaca bilgi vermek ve bir halı yıkama makinası alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında da sizi bilgilendirmek istiyorum;Makinalarımız mühendislik çizimiyle oluşturulup teknik resim arac..
07 Jan Kullanışlı ve Mükemmel Bir Halı Yıkama Makinası Nasıl Olmalıdır?
0 220
Mükemmel bir tam otomatik halı yıkama makinası , halı yıkamacıların iş gücünü azaltığı gibi ayrıca zaman kaybını ve tercihe göre personel sayısında dahi azalış sağlar.Günümüzde çok sayıda firma halı yıkama makinası üretmektedir.Fakat bunların kaçı iç..
06 Jan Halı Temizleme Makinelerinde Enerji Tüketimi Ve Lazer Sisteminin Önemi
0 396
Bildiğiniz gibi, elektrik tüketimi, su harcamaları gibi enerji harcamaları gün geçtikçe artmaktadır. Endüstriyel halı temizleme makinesi kullanmak, bu tüketimi azaltmanın en iyi yolu gibi görünse de, CE ve EAC sertifikasına sahip olmayan ve enerji tü..
06 Jan Neden Komman Makina
0 3838
 NEDEN KOMMAN MAKİNA’YI TERCİH ETMELİSİNİZ ? ( FARKLILIKLARIMIZ) Otomatik Halı Yıkama Makinası Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:Doğru Sistem = Uzun Ömür + VerimlilikMakina üzerinde bulunan disk fırçaların heslisel dişliye ve döküm gö..
06 Jan Halı Yıkama Makinaları Nasıl Olmalıdır?
0 461
Profesyonel olarak halı yıkama sektöründe bulunan kişilerin tercihleri arasında olan TAM OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNELERİ hem işin yükünü düşürmekte hemde yüksek m²  lerde halı yıkayan firmaların iş yoğunluğunu da ortadan kaldırmaktadır.Fakat iş yoğ..
06 Jan Halı Yıkama Sektörü ve İlk Halı Yıkama Makinası
0 625
Halı yıkama fabrikasyon sistem olarak 1950’li yıllarda Manisa’nın Demirci ilçesinde fabrikasyon sisteme geçmiştir.El dokuma halı ve kilim yıkaması ile başlayan halı yıkama sektörü makinasız olarak el fırçaları ile iş gücü ile yıkanmıştır.Ağırlıkt..
06 Jan Ucuz Yıkama Makinaları
0 451
Atak K 2400 Otomatik Halı Yıkama Makinasının bütün kimyasal alan noktaları 304 Kromdan yapılmıştır. Örneğin; Yataklamalar, miller vb.. Bilindiği gibi yıkamalarda kullanılan halı şampuanları, tüm şampuan çeşitleri, kullanılan deterjanların %90'ı kimya..
06 Jan Otomatik Halı Yıkama Makinası Hakkında Bilinmeyenler
0 435
Otomatik halı yıkama makinası deyince; yukarıdan su ve şampuan verilip halının fırçalanmasını sağlamak anlamına gelmiyor. Nasıl ki evdeki beyaz eşyalarınız, elektrikli eşyalarınız, çamaşır makinanız, bulaşık makinanız en basiti elektrikli süpürgeniz ..
06 Jan Atak K 2500 Kocaeli İlinde Sahibi İle Buluştu
0 328
Son zamanlarda Otomatik  Halı Yıkama Makinası konusunda çok büyük gelişmeler sağlayan Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.ş adından söz ettirmeye devam ediyor. Samsun,İzmir gibi illerden sonra son olarakta Kocaeli de bulunan Halı Yıkama..
06 Jan Bir Otomatik Halı Yıkama Makinası Nasıl Olmalıdır?
kommanmakina 0 450
Öncelikli olarak son yıllarda halı yıkama sektöründeki gelişme halı yıkama firmalarını daha etkili, daha verimli ve hızlı hizmet üretme durumuna itmiştir. Daha kaliteli ve hızlı halı yıkama yapabilmek için doğal olarak iyi bir halı yıkama makinası a..
06 Jan 2.El Otomatik Halı Yıkama Makinaları
0 977
 2.el otomatik halı yıkama makinaları fiyatları hakkında sizlere bir takım önerilerimiz var. İster 5.000 TL olsun ister 20.000 TL olsun İkinci el otomatik yıkama makinası almak oldukça riskli bir durum. Türkiyedeki makinaların bir çoğu zaten proble..
06 Jan Makina Özelliklerinin Kullanımı
0 646
 Otomatik halı makinelerinin ilk kullanım özelliği tüm halıları tek bir işlemde yıkamaktadır. Geniş bir yıkama haznesine sahip olup, tüm halı modellerini kısa bir sürede yıkamaktadır. Daha çok ülkemizde kullanılan halılara göre tasarlanmış ve halı ..
06 Jan Otomatik Halı Yıkama Makinesi Özellikleri
0 595
Bant uzunluğuna ve şampuan ile beraber halının her yerine temas edebilen fırçalara sahiptir. Talebe göre özel ölçülerde üretimde gerçekleşmektedir. Yıkamanın tamamlanmasından sonra, durulama işlemi için kullanılan, halının hem altını hem de üstünü yı..
06 Jan Otomatik Halı Yıkama Makineleri
0 595
Teknolojinin ilerlemesi ile halıların insan gücü kullanarak yıkanması son bulmuş ve yıkama işlemi için modern hayata uygun makineler geliştirilmiştir. Son on yılda hızla büyüyen bilişim çağı sayesinde, endüstri halı yıkama makineleri günümüz sektörün..
06 Jan Makinelerin Bakımı Ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
0 1262
Özellikle belirli bir süre kullanılan halı sıkma makinelerinin bakımları zamanın da yapılmalıdır. Görevini tamamlayan makinelerin fişte tutulmaması gerektiğini ve aşırı kullanımı sağlandığı taktir de 30 gün içerisinde rulman bakımının yapılması da şa..
06 Jan İnovatif Ekipmanlar Kommanda
0 392
 Komman Makina Mekatronik Hava ve Kara Taşıtları A.Ş halı yıkama ve sıkma makinaları alanında yaptığı inovatif ve kullanıcı dostu projeler ile halı yıkama firmalarına akılcı çözümler sunmaktadır. ..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)