MENÜ
Your Cart

Profesyonel Halı Temizlik ve Bakım Ürünleri

Her gün ilerliyoruz ve gelişiyoruz. Amacımız müşterilerimize her zaman beklentilerinin ötesinde, yapabildikleriyle onları etkileyen tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir halı şampuanıyla işlerinin gelişmesine katkı sağlamak.10. yılını dolduran Naturemax yeni teknolojiler kullanılarak Süper Naturemax ola..
+  20 kg çanta bidon+  Kurumuş inatçı yağlarda iyi çözüm..+ Lokal yada Halı Şampuanı karışımlı suya;sert fırça kullanılmadığı durumlarda ilave edilerek kullanılabilir....
+ Vakum sistemi kullanılan yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetlerinde, su ile durulama olmadığı için nötrleştirme amacıyla durulama solüsyonu kullanılması gerekmektedir.+ Uygulama yapılan yüzeyde maksimum parlaklık sağlar e muhtemel leke kusmalarının önüne geçer.+ 20 Kg. çanta bidon.+ Köpük ayarlı..
+ 20 kg Çanta Bidon+ Lokal uygulamaya uygun ürün.+ Ağır hizmet leke sökücü.+ Eşsiz formülasyonu sayesinde her türlü lekede üstün başarı ve performans sunar.+ Dezenfeksiyon etkilidir...
+ 20 Kg. çanta bidon.+ Köpük ayarlı.+ Her türlü koltuk,döşeme ve halı flex temizliğinde makina içerisinde kullanılır. + 25 Litre suya 1 su bardağı oranında ilave edilerek kullanılır...
+ Nadiren de olsa bazı halı yıkama işletmeleri kullandıkları makinadan ötürü az köpüklü halı şampuanı istemektedirler. Bu beklentiye göre dizayn edilmiş, köpük kontrollü bir üründür.+ 20 Kg. çanta bidon.+ Köpük ayarlı..
+ 60 Kg. varil ambalajlarda üretilmektedir.+ Makina Halıları ve Her Türlü El dokuma Yün Halının endüstriyel yıkanmasında  kullanılır+ Ultra konsantre: 60 kg ile 7500 ila 10.000 m2   halı yıkama kapasitesi.+ Türkiye ve Avrupanın en başarılı 1. sınıf Ağır Hizmet halı şampuanı Era 1..
Her gün ilerliyoruz ve gelişiyoruz. Amacımız müşterilerimize her zaman beklentilerinin ötesinde, yapabildikleriyle onları etkileyen tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir halı şampuanıyla işlerinin gelişmesine katkı sağlamak. 10. yılını dolduran Naturemax yeni teknolojiler kullanılarak Süper Naturem..